دانلود پاورپوینت بازار سازها یا Market Makers

دانلود پاورپوینت بازار سازها یا Market Makers دانلود پاورپوینت بازار ساز ها یا Market Makers مشخصات فایل تعداد صفحات 19 حجم 2753/906 کیلوبایت فرمت فایل اصلی pptدانلود پاورپوینت بازار سازها یا Market Makers|42088189|superior-brain|پاورپوینت در مورد بازارسازها,پاورپوینت معرفی بازارسازها ,پاورپوینت فعالیت بازارسازها
با ما همراه باشید با موضوع دانلود پاورپوینت بازار سازها یا Market Makersدانلود پاورپوینت بازار سازها یا Market Makers

دانلود پاورپوینت بازار ساز ها یا Market Makers


مشخصات فایل
تعداد صفحات19
حجم2753/906 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت بازار ساز ها یا Market Makers جهت رشته مدیریت در 19 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


بازارساز شخصي یا شرکتی است كه به‌موجب قرارداد با يك شركت قسمتی از منابع خود را به‌منظور عملیات بازارسازي اختصاص داده است. سهامدار عمده بر حسب اين دستورالعمل مي‌تواند رأساً بازارسازي نمايد. (دستورالعمل اجرایی بازارسازي سهام)

بازارساز به معامله گری گفته می شود که پیشنهادهای دو طرفه خرید و فروش را ارایه می کند و بازاری دو طرفه برای سهم مورد نظر به وجود می آورد.(گروه بین الملل بورس نیوز)

بازارسازی فعالیتی است که طی آن، پیشنهادهای فروش و خرید متعددی در قیمت های مشخص ارایه می شود و بدین وسیله بازار را آماده معامله در آن قیمت ها در زمان معاملات روزانه می نماید. .(گروه بین الملل بورس نیوز)


فهرست مطالب:
تعاريف و مفاهيم
عوامل مؤثر بر فعاليت بازارساز
طبقه بندی
روش ها
الزامات
نمونه ها
اهداف
منابع و مآخذ


"